با كيف باشگاه west بزرگ ترین جعبه آرایش را بسازید

كيف باشگاه west دارای دو محفظه زیپ دار اصلی است که جدا کردن وسایل شما را آسان می کند.

لباس‌ها و کفش‌های کثیف با رویه مشبک قابل تنفس در محفظه قرار می‌گیرند، در حالی که لباس‌های تمیز در محفظه زیپ‌دار باقی می‌مانند. همچنین دارای یک جیب داخلی با روکش پشمی است که می توانید گوشی خود یا یک پخش کننده mp3 را در آن ذخیره کنید.

کیف

کیف دوفل ورزشی اپکس دارای یک جیب زیپی خارجی است که برای دسترسی سریع به هدفون یا کلید ایده آل است. دارای بند شانه ای قابل جابجایی است که حمل آن را برای مسافت های طولانی راحت می کند. پایه روکش شده برای افزایش دوام آن طراحی شده است. تطبیق پذیری کیف دوفل ورزشی اپکس آن را برای فعالیت هایی مانند صخره نوردی، تمرینات داخل و خارج از خانه، یا سفر به خارج از کشور ایده آل می کند.

نوع شماره 9: کیسه های دافل تقویت کننده

یک کیف دوفل آمپلی فایر دارای یک محفظه زیپی مشبک بزرگ است که با تمام لوازم بدنسازی شما مناسب است. علاوه بر این، با یک کیسه لباسشویی قابل جابجایی طراحی شده است که برای جداسازی وسایل و کفش های کثیف باشگاه ایده آل است. با بند های شانه ای قابل تنظیم جفت شده است که به تبدیل آن به کوله پشتی کمک می کند تا بار شما را سبک کند.

نوع شماره 10: کیف دوفل ورزشی

این کیف از پلی استر ساخته شده است که از وسایل شما در برابر عوامل طبیعی محافظت می کند. از آنجایی که در برابر آب مقاوم است، در برابر محو شدن، لک شدن، جمع شدن و چروک شدن مقاومت می کند. دارای یک جیب زیپی مشبک داخلی است که می‌توان از آن برای نگهداری تلفن یا تعدادی کلید استفاده کرد. یک کیف دوشی اسپرت برای تمرینات در فضای باز ایده آل است که این روزها افراد بیشتری آن را انجام می دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.